• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

 

                                                                                                     Bajka pt: ,,Kruszynka”.

kruszynkaSpektakl opowiadał o Kruszynce – cyrkowej słonicy. Kruszynka nie lubiła pomagać innym, była samolubna i myślała tylko o osobie. Zwierzątka zmuszone były jej pomagać. W końcu słonica odkryła, że prawdziwy sekret przyjaźni polega na wzajemnej pomocy . Akceptujmy innych i samych siebie bez znaczenia kim jesteśmy i jak wyglądamy. Przedstawienie bardzo edukacyjne i pouczające. Bajka ukazała wartość przyjaźni, zrozumienia, akceptacji i pomocy potrzebującym.

Nasze Grupy

Grupa I

Grupa II