• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

dhdheefffjkkrrjktitiioyu

Filia Biblioteki Publicznej w Żegiestowie miała wielką przyjemność gościć dzieci z Przedszkola w Żegiestowie❤️ 🧡 💚 Tym razem Biblioteka zamieniła się w pracownię ceramiczną. Nasze utalentowane , pracowite i radosne przedszkolaki 😀 😍 🥰 brały udział w warsztatach lepienia z glinki ceramicznej. Prace wykonane przez małych twórców zostały wykonane w pewnym pięknym celu ❤️❤️❤️(ale to tajemnica…🤓 🤫 🤭). Teraz schną powolutku i czekają na dalszą obróbkę. Za chwilkę będziemy kontynuować naszą przygodę z glinką…i nie tylko. Już się nie mogę doczekać 😄 🤩
Za współpracę, serdecznie dziękuję Pani mgr Sylwii Żywczak, wychowawczyni starszej grupy przedszkolaków. 😍 🌞 🌻

Nasze Grupy

Grupa I

Grupa II