Rozwój przez zabawę

Wydzielone pomieszczenia
Ogrodzony teren

Koniec z nudą

Dwa place zabaw, boisko i łąka
Bogato wyposażone sale

Trwa rekrutacja dzieci chętnych do uczęszczania do przedszkola w roku szkolnym 2020/21.
Informacje na ten temat są w zakładce Rekrutacja. Są tam też do pobrania niezbędne wnioski i deklaracje.

W przypadku wszelkich pytań prosimy o kontakt z dyrektorem szkoły.

Dzień otwarty i nasze wielkanocne babeczki ☺. Poznaliśmy i próbowaliśmy swoich sił przy ucieraniu ciasta tak, jak robiły to nasze babcie. Gdy ręce już odmówiły posłuszeństwa pomocny okazał się mikser 😄 i nasi kochani rodzice którzy dzielnie stawili czoła babeczkowym zadaniom 😉.

20 stycznia, jak co roku w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tych dniach dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przedstawiły dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełny uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. A na koniec dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom  przygotowane prezenty. Dziękujemy !!!