Dzień Babci i Dziadka

20 stycznia, jak co roku w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tych dniach dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przedstawiły dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełny uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. A na koniec dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom  przygotowane prezenty. Dziękujemy !!!