Do szopy hej pasterze!

Czy może być coś bardziej wzruszającego od maleńkich pastuszków przynoszących swe dary do szopki? Aniołków - dzieci z serduszkami na dłoni i królów, którzy mimo zaledwie kilku lat oddają swe największe i najcenniejsze dary. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach  prezentowali się doskonale. Przedstawienie było wyjątkowe, obejrzeli je rodzice, dzieci i cały personel przedszkola oraz szkoły podstawowej. Nie zabrakło również wspólnego śpiewu kolęd przy akompaniamencie gitar oraz akordeonu. Naprawdę warto było - przedszkolaki, wraz z rodzicami, bardzo zaangażowały się w przygotowanie uroczystości, za co trzeba im wszystkim podziękować.