Czas jesienno-zimowych spotkań z Filminkiem dobiegł końca

Jesienną aurą przedszkolaki mogły wybrać się na „wycieczkę” do lasu w towarzystwie sympatycznej wiewiórki i Pani grzybiarki. Poznały leśne zwierzęta i zwyczaje tam panujące. Po krótkim wprowadzeniu w tematykę i animacjach dzieci obejrzały pełnometrażową bajkę „Mała Wielka Stopa” Dzieci wraz z Paniami przygotowały również prace plastyczne pt. „Przyjaciele lasu”. Następnie udaliśmy się na wspólną zabawę w sali zabaw ,,Ufoland”.

W grudniowe przedpołudnie do SOKOŁA przybyły pomocnice św. Mikołaja, którego gdzieś zgubiły po drodze do kina. Wraz z dziećmi śpiewały i tańczyły, aby Go odnaleźć. W przerwie poszukiwań przedszkolaki obejrzały film przygodowy „Magiczne święta Kacpra i Emmy”. Na szczęście Mikołaj odnalazł się, a w podziękowaniu przygotował dla dzieci drobne upominki oraz kalendarze na rok 2018 z pracami własnoręcznie wykonanymi przez dzieci biorące udział w Akademii Przedszkolaka FILMINEK.