^Na górę strony
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  

Wyślij pączka do Afryki

Fundacja Kapucyni i Misje prowadzi akcję charytatywną "Wyślij pączka do Afryki", która ma na celu pozyskanie środków na projekty realizowane w RŚA.  23.02.2017 przedszkolaki miały możliwość zakupienia pączka na kiermaszu w przedszkolu.Wszystkie zebrane pieniądze trafiły na konto Fundacji Kapucyni i Misje, która jest organizatorem akcji. Datki zostaną przeznaczone na dożywianie głodnych dzieci, ich edukację oraz wsparcie tamtejszych wspólnot.Dziękujemy mamom: Renacie Bołoz, Joannie Wyszowskiej, Natalii Piwowar, Annie Dudzie,  i babciom: Janinie Czerwińczak, Agacie Lelito i Pani Marii Bołoz, za przygotowanie pączków.

©2015 Przedszkole w Żegiestowie. Prawa zastrzeżone.

Strona używa plików cookies, które mogą być zapisane w Twoim urządzeniu. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies.