Rozwój przez zabawę

Kreatywni opiekunowie
Nowoczesne, bezpieczne zabawki

Bezpieczeństwo dzieci

Wydzielone pomieszczenia
Ogrodzony teren

Koniec z nudą

Dwa place zabaw, boisko i łąka
Bogato wyposażone sale

Wyślij pączka do Afryki

Fundacja Kapucyni i Misje prowadzi akcję charytatywną "Wyślij pączka do Afryki", która ma na celu pozyskanie środków na projekty realizowane w RŚA.  23.02.2017 przedszkolaki miały możliwość zakupienia pączka na kiermaszu w przedszkolu.Wszystkie zebrane pieniądze trafiły na konto Fundacji Kapucyni i Misje, która jest organizatorem akcji. Datki zostaną przeznaczone na dożywianie głodnych dzieci, ich edukację oraz wsparcie tamtejszych wspólnot.Dziękujemy mamom: Renacie Bołoz, Joannie Wyszowskiej, Natalii Piwowar, Annie Dudzie,  i babciom: Janinie Czerwińczak, Agacie Lelito i Pani Marii Bołoz, za przygotowanie pączków.

do góry