^Na górę strony
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  

Bal karnawałowy

18.02.2017r. od godz. 9.00 w przedszkolu w Żegiestowie można było spotkać wróżki, królewny, motylki, czarownice, Super Kota, Spider-Mana, a nawet traktorzystę ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. W tym dniu odbył się bal karnawałowy przedszkolaków.

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy nawet pomimo chwilowego zmęczenia. Nie obyło się bez konkursów, nagród i smakołyków. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów, dekoracji sali i poczęstunku. Szczególne podziękowania należą się Szymonowi Wyszowskiemu, który sprawił , że wszyscy świetnie się bawili przy przygotowanej przez niego muzyce. Oj.. szkoda że taki bal jest tylko raz w roku!!!!

©2015 Przedszkole w Żegiestowie. Prawa zastrzeżone.

Strona używa plików cookies, które mogą być zapisane w Twoim urządzeniu. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies.