Rozwój przez zabawę

Kreatywni opiekunowie
Nowoczesne, bezpieczne zabawki

Bezpieczeństwo dzieci

Wydzielone pomieszczenia
Ogrodzony teren

Koniec z nudą

Dwa place zabaw, boisko i łąka
Bogato wyposażone sale

Bal karnawałowy

18.02.2017r. od godz. 9.00 w przedszkolu w Żegiestowie można było spotkać wróżki, królewny, motylki, czarownice, Super Kota, Spider-Mana, a nawet traktorzystę ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. W tym dniu odbył się bal karnawałowy przedszkolaków.

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy nawet pomimo chwilowego zmęczenia. Nie obyło się bez konkursów, nagród i smakołyków. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów, dekoracji sali i poczęstunku. Szczególne podziękowania należą się Szymonowi Wyszowskiemu, który sprawił , że wszyscy świetnie się bawili przy przygotowanej przez niego muzyce. Oj.. szkoda że taki bal jest tylko raz w roku!!!!

do góry