^Na górę strony
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  

Święto pieczonego ziemniaka

W tym roku „Święto Pieczonego Ziemniaka” odbyło się 07.10.2015 „Pod Żorliną”. Na przedszkolaków czekały tam kiełbaski pieczone na grillu i ciepła herbatka. Po przepysznej kiełbasce dzieci wspólnie z paniami rozpoczęły zabawy, śpiewy i tańce. 

Gdy ziemniaki piekły się w ognisku dzieci z twarzami pełnymi uśmiechów, brały udział w różnych konkursach i zawodach sportowych, w których głównym bohaterem był ziemniak. Przedszkolaki, rzucały ziemniakiem do celu, zorganizowały wyścigi z ziemniakiem na łyżce, losowały największego ziemniaka, szukały zabawki wśród ziemniaków. Święto zakończyło się  wspólnym  stemplowaniem  ziemniakiem plakatu oraz zajadaniem się nim prosto z ogniska. Dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tego dnia!

Zdjęcia w galerii.

©2015 Przedszkole w Żegiestowie. Prawa zastrzeżone.

Strona używa plików cookies, które mogą być zapisane w Twoim urządzeniu. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies.