Rozwój przez zabawę

Kreatywni opiekunowie
Nowoczesne, bezpieczne zabawki

Bezpieczeństwo dzieci

Wydzielone pomieszczenia
Ogrodzony teren

Koniec z nudą

Dwa place zabaw, boisko i łąka
Bogato wyposażone sale

Najlepsze życzenia dla Babć i Dziadków

Na dworze zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery był  obchodzony  w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość odbyła się 18 stycznia o godz. 12.00. W tym dniu licznie przybyli do nas nasi ukochani dziadkowie. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne oraz recytatorskie. 

Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich wnucząt. Były oczywiście prezenty dla gości i wspólnie składane życzenia. W dalszej części uroczystości Babcie i Dziadkowie zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez Rodziców. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze .byli dumni ze swych wnuków

do góry