^Na górę strony
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  

Spotkanie z leśniczym

04.01.2017r  nasze przedszkole odwiedził pan leśniczy Andrzej Mrówka. Zwrócił uwagę na obecną porę roku i związane z nią zmiany w przyrodzie, a także potrzebę dokarmiania zwierząt zimą. Leśniczy zainteresował dzieci swoimi opowieściami o ptakach wykorzystując różne ilustracje, obrazki oraz pokazując korę z drzew gdzie larwy szkodników wydrążyły korytarze.

Przedszkolaki dowiedziały się także, jakie ptaki najczęściej goszczą w naszych karmnikach i w jaki sposób pomagać im przetrwać zimę. Otrzymaliśmy również pokarm dla naszych skrzydlatych gości, który umieściliśmy w przedszkolnym karmniku. Będziemy obserwować jak korzystają z nich ptaki podczas trwającej zimy. Serdecznie dziękujemy panu leśniczemu Andrzejowi Mrówce za spotkanie i z niecierpliwością czekamy na kolejne.

©2015 Przedszkole w Żegiestowie. Prawa zastrzeżone.

Strona używa plików cookies, które mogą być zapisane w Twoim urządzeniu. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies.