Rozwój przez zabawę

Kreatywni opiekunowie
Nowoczesne, bezpieczne zabawki

Bezpieczeństwo dzieci

Wydzielone pomieszczenia
Ogrodzony teren

Koniec z nudą

Dwa place zabaw, boisko i łąka
Bogato wyposażone sale

Spotkanie z leśniczym

04.01.2017r  nasze przedszkole odwiedził pan leśniczy Andrzej Mrówka. Zwrócił uwagę na obecną porę roku i związane z nią zmiany w przyrodzie, a także potrzebę dokarmiania zwierząt zimą. Leśniczy zainteresował dzieci swoimi opowieściami o ptakach wykorzystując różne ilustracje, obrazki oraz pokazując korę z drzew gdzie larwy szkodników wydrążyły korytarze.

Przedszkolaki dowiedziały się także, jakie ptaki najczęściej goszczą w naszych karmnikach i w jaki sposób pomagać im przetrwać zimę. Otrzymaliśmy również pokarm dla naszych skrzydlatych gości, który umieściliśmy w przedszkolnym karmniku. Będziemy obserwować jak korzystają z nich ptaki podczas trwającej zimy. Serdecznie dziękujemy panu leśniczemu Andrzejowi Mrówce za spotkanie i z niecierpliwością czekamy na kolejne.

do góry