^Na górę strony
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  

Świeć gwiazdeczko!

Już od rana 22 grudnia wszyscy byli bardzo podekscytowani- wiadomo…  już niedługo… ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA!! O godzinie 11:00 posłuchaliśmy opowiadań o tradycjach i zwyczajach bożonarodzeniowych przygotowanych przez dzieci ze Szkoły Podstawowej wraz z rodzicami. Wspólnie śpiewaliśmy tradycyjne kolędy oraz obejrzeliśmy występ  zespołu tanecznego. Następnie przedszkolaki uczęszczające na zajęcia rytmiczne wykonały inscenizacje muzyczno- ruchową do piosenki ,,Świeć gwiazdeczko mała świeć”. Ubrane w piękne stroje, starały się jak najlepiej zaśpiewać i zaprezentować na scenie.  

Tradycyjnie przy suto zastawionym stole łamaliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie i rodzicom życzenia. Spożywaliśmy posiłek i częstowaliśmy się samodzielnie zrobionymi pierniczkami. Wszyscy odczuli świąteczną atmosferę i z pewnością zanieśli ją do domów na czas ostatnich przygotowań w gronie rodzinnym. Rodzicom dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

©2015 Przedszkole w Żegiestowie. Prawa zastrzeżone.

Strona używa plików cookies, które mogą być zapisane w Twoim urządzeniu. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies.