Filminek 2

Dnia 28 grudnia 2016r. przedszkolaki wzięły udział w drugiej części programu: Filmowa Akademia Przedszkolaka FILMINEK w kinie Sokół w Nowym Sączu. Tym razem obejrzeli bajki o tematyce zimowej- wcinając pyszny POPCORN! Następnie spotkali Św. Mikołaja, który rozdawał kalendarze z ilustracją wykonaną przez dzieci oraz pierniczki. Nudy w kinie nie było – dużo wątków, wiele postaci, same atrakcje. Dzieci były zachwycone.

Na zakończenie wycieczki wyruszyliśmy na szaloną zabawę do UFOLANDU. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia. Wyjazdy edukacyjne mają zawsze posmak przygody. Nic więc dziwnego, że wspomnienia o wycieczce i zdarzeniach jej towarzyszących są bardzo trwałe, zapadają głęboko w pamięci na długie lata.