Mikołajki

6 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się niezwykły gość. Jego wizyta to chyba najbardziej oczekiwany dzień w roku. Wszystkie dzieci od samego rana nasłuchiwały dzwoneczków zaprzęgu świętego Mikołaja. Przedszkolaki musiały wykazać się cierpliwością, ponieważ ten przemiły gość odwiedził przedszkole dopiero po śniadaniu. Kiedy już przybył, wszystkie dzieci przywitały go piosenką „Idzie święty Mikołaj”. Każdy przedszkolak  otrzymał od niego prezent . Największą niespodzianką były dwa duże prezenty, a w niej zabawki dla każdej z grup przedszkolnych. Dziękujemy świętemu Mikołajowi i zapraszamy do nas za rok !!!