^Na górę strony
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  

Wspólne śniadanie w przedszkolu

Dnia 08.11.2016 od samego rana z sali grupy starszej , rozchodziły się smakowite zapachy. Już po raz drugi przedszkolaki wraz z rodzicami przygotowywały zdrowe śniadanie w ramach Ogólnopolskiej Akcji „Śniadanie daje moc”. Na śniadaniowym stole pojawiły się kanapki skomponowane przez przedszkolaków, szaszłyki owocowe, sałatka jarzynowa, pestki słonecznika, dyni, suszone owoce a także domowe ciasta i ciastka z aronii.

Dzieci mogły spróbować domowego chleba oraz gofry z czereśniowym dżemem.  Z wielkim apetytem zajadaliśmy się smacznym i zdrowym śniadaniem. Nie zapomnieliśmy również o naszych młodszych kolegach i koleżankach oni również zostali poczęstowani zdrowym posiłkiem. Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu śniadania!

©2015 Przedszkole w Żegiestowie. Prawa zastrzeżone.

Strona używa plików cookies, które mogą być zapisane w Twoim urządzeniu. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies.