Rozwój przez zabawę

Kreatywni opiekunowie
Nowoczesne, bezpieczne zabawki

Bezpieczeństwo dzieci

Wydzielone pomieszczenia
Ogrodzony teren

Koniec z nudą

Dwa place zabaw, boisko i łąka
Bogato wyposażone sale

Wspólne śniadanie w przedszkolu

Dnia 08.11.2016 od samego rana z sali grupy starszej , rozchodziły się smakowite zapachy. Już po raz drugi przedszkolaki wraz z rodzicami przygotowywały zdrowe śniadanie w ramach Ogólnopolskiej Akcji „Śniadanie daje moc”. Na śniadaniowym stole pojawiły się kanapki skomponowane przez przedszkolaków, szaszłyki owocowe, sałatka jarzynowa, pestki słonecznika, dyni, suszone owoce a także domowe ciasta i ciastka z aronii.

Dzieci mogły spróbować domowego chleba oraz gofry z czereśniowym dżemem.  Z wielkim apetytem zajadaliśmy się smacznym i zdrowym śniadaniem. Nie zapomnieliśmy również o naszych młodszych kolegach i koleżankach oni również zostali poczęstowani zdrowym posiłkiem. Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu śniadania!

do góry