Wycieczka do Krakowa

21.10.2016r pomimo bardzo wczesnej pory 6.30, przedszkolaki wyruszyły  na wycieczkę do Krakowa. Z  wielkim entuzjazmem i zainteresowaniem obejrzały wystawę klocków Lego. Później miały możliwość zrealizowania własnych pomysłów w Centrum Zabaw Lego, gdzie same tworzyły budowle, maszyny i  pojazdy. Po tak wyczerpujących dokonaniach, zbieraliśmy siły w McDonaldzie. Katedra Wawelska , Groby Królewskie oraz Dzwon Zygmunta to kolejne obiekty które dzieci zwiedzały z przewodnikiem. Na końcu zwiedzania zawędrowaliśmy pod pomnik Smoka Wawelskiego, który zionął dla nas na pożegnanie ogniem. Do domu dzieci wróciły pełne wrażeń z odbytej wycieczki.