^Na górę strony
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  

Przedszkolaki w teatrze

30 maja 2016 r. przedszkolaki z grupy starszej, wspólnie z klasami I i II miały możliwość obejrzenia w  Nowym Teatrze w  Nowym Sączu spektaklu pt. „ Świnki 3”.  Dowcipne dialogi i  świetna gra aktorska bardzo się dzieciom podobały. Po zakończonym przedstawieniu same miały możliwość wcielić się w role  aktorów i odegrać jedną ze scen na deskach teatru.

Następnie udaliśmy się na lody, by potem móc obejrzeć Stary Ratusz na rynku w Nowym Sączu, ochłodzić się w fontannie i zrobić pamiątkowe zdjęcie pod pomnikiem Jana Pawła II. Zwiedziliśmy również mury Bazyliki p.w. św. Małgorzaty.  W dobrych nastrojach wróciliśmy do Przedszkola.

©2015 Przedszkole w Żegiestowie. Prawa zastrzeżone.

Strona używa plików cookies, które mogą być zapisane w Twoim urządzeniu. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies.