^Na górę strony
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  

IV Festyn Rodzinny

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców, można było zauważyć podczas IV Festynu Rodzinnego, który odbył się 04 czerwca 2016r. Wspólnie z uczniami świętowały i świetnie się bawiły przedszkolaki z naszego przedszkola. Po powitaniu dzieci obejrzały przedstawienie przygotowane przez rodziców pt.”Shrek” pod opieką Pani Dominiki Izworskiej, tańce dziewcząt z kl.V przygotowane przez Panią Sylwię Bołoz oraz występy muzyczne uczestników Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej „Muszyńskie Nutki”. Po części artystycznej odbyły się biegi przedszkolaków, gdzie medale zdobyli:

Dziewczynki:

I m-ce : Alicja Jurek

II m-ce: Monika Chmielowska

III m-ce: 

Chłopcy:

I m-ce : Kacper Bołoz

II m-ce: Filip Kuc

III m-ce: Jakub Lach.

Emocji było co niemiara!

 Po poczęstunku przedszkolaki wspólnie z rodzicami brały udział w konkursach i konkurencjach przygotowanych przez Panią Agnieszkę Rusnak, a zabawę umilał swoją muzyką DJ Rafi.

Dziękujemy Pani Dyrektor,  rodzicom, nauczycielom  i sponsorom za  zorganizowanie tego dnia, bo wspólna zabawa z rodzicami była  fantastyczna!

©2015 Przedszkole w Żegiestowie. Prawa zastrzeżone.

Strona używa plików cookies, które mogą być zapisane w Twoim urządzeniu. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies.