Rozwój przez zabawę

Kreatywni opiekunowie
Nowoczesne, bezpieczne zabawki

Bezpieczeństwo dzieci

Wydzielone pomieszczenia
Ogrodzony teren

Koniec z nudą

Dwa place zabaw, boisko i łąka
Bogato wyposażone sale

IV Festyn Rodzinny

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców, można było zauważyć podczas IV Festynu Rodzinnego, który odbył się 04 czerwca 2016r. Wspólnie z uczniami świętowały i świetnie się bawiły przedszkolaki z naszego przedszkola. Po powitaniu dzieci obejrzały przedstawienie przygotowane przez rodziców pt.”Shrek” pod opieką Pani Dominiki Izworskiej, tańce dziewcząt z kl.V przygotowane przez Panią Sylwię Bołoz oraz występy muzyczne uczestników Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej „Muszyńskie Nutki”. Po części artystycznej odbyły się biegi przedszkolaków, gdzie medale zdobyli:

Dziewczynki:

I m-ce : Alicja Jurek

II m-ce: Monika Chmielowska

III m-ce: 

Chłopcy:

I m-ce : Kacper Bołoz

II m-ce: Filip Kuc

III m-ce: Jakub Lach.

Emocji było co niemiara!

 Po poczęstunku przedszkolaki wspólnie z rodzicami brały udział w konkursach i konkurencjach przygotowanych przez Panią Agnieszkę Rusnak, a zabawę umilał swoją muzyką DJ Rafi.

Dziękujemy Pani Dyrektor,  rodzicom, nauczycielom  i sponsorom za  zorganizowanie tego dnia, bo wspólna zabawa z rodzicami była  fantastyczna!

do góry