Dzień Mamy

„Ten jeden dzień dla naszych mam
to jakby ciut za mało,
dla naszych mam to cały świat
darować by się chciało.”

25 maja 2016r. odbyło się uroczyste spotkanie dla MAM z okazji ich święta. Wielka trema, trochę łez – ale występy się udały! Dzieci złożyły życzenia mamom, recytowały wiersze i zaśpiewały piosenkę : „Dziś mamie pomogę tak dobrze jak mogę”,  by potem móc wręczyć swój upominek. Mamusie były zadowolone i wzruszone występami swoich pociech. To był wyjątkowy i pełen wrażeń dzień. Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek, w którego przygotowanie włączyli się rodzice. Uroczystości przebiegały w miłej i ciepłej atmosferze, i na pewno na długo zapadną mamom i dzieciom w pamięć.