Rozwój przez zabawę

Kreatywni opiekunowie
Nowoczesne, bezpieczne zabawki

Bezpieczeństwo dzieci

Wydzielone pomieszczenia
Ogrodzony teren

Koniec z nudą

Dwa place zabaw, boisko i łąka
Bogato wyposażone sale

Konkurs recytatorski: Jan Brzechwa dzieciom

W dniu 10.11.2015r odbył się w naszym przedszkolu konkurs recytatorski , do którego przygotowywali się rodzice ze swoimi pociechami przez długi czas. Konkurs w dwóch grupach: młodszej i starszej oceniało jury: pani bibliotekarka Bożena Szczepanik i pani polonistka, logopeda Agnieszka Pawlik-Janica. W pięknienie przygotowanej sali, w której byli obecni także rodzice młodych artystów powoli narastały emocje. Wszystkie dzieci przygotowały utwory literackie na wysokim poziomie. Przeżywały one swoje występy w towarzystwie i pod opieką nauczycielek wychowania przedszkolnego: pani Sylwii Bołoz i pani Agnieszki Rusnak. Po występach jury udało się na burzliwe obrady tym bardziej, że poziom występów był bardzo wyrównany. Przyznano dwa pierwsze miejsca w grupie młodszej i starszej, dwa drugie i dwa trzecie.

 

Finalistami zostali:

1.Jakub Lach, Patrycja Wróbel, Izabela Koban, Daria Dziedzina;
2.Mateusz Zawiślan, Miłosz Izworski, Krzysztof Januszewski, Gabriel Ryś;
3.Kacper Bołoz, Marcelina Bołoz, Natalia Lelito, Amelia Rusnak.


Po ogłoszeniu werdyktu wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody w postaci książeczek z wierszami Jana Brzechwy. Była też chwila na zdjęcia i wzruszenia. Uśmiechy i emocje pozostały ze wszystkimi podczas całego dnia. Zadbano szczególnie o wyraz artystyczny występów i stroje dzieci.

Zdjęcia w galerii

do góry