^Na górę strony
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  

Bal karnawałowy

Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara – strojów pięknych, co niemiara! Dziś na moje rozkazanie niech się miły nastrój stanie. Niech w zabawie, no i w tańcu splotą się ręce przebierańców. Bawmy się więc wesoło, niechaj wszystkie pary wirują wkoło.

Tymi słowami rozpoczęliśmy 6 lutego 2016r. BAL KARNAWAŁOWY. Sala została ozdobiona kolorowymi serpentynami i balonami. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu obok bałwanka, piłkarza, smoka, pirata, motylków, księżniczek, spidermanów, wróżek, postaci z ulubionych bajek pojawiła się także panna młoda. Po barwnym pokazie strojów rozpoczęliśmy tańce, które były przeplatane konkursami i zabawami.

Dużo radości sprawiła dzieciom zabawa z chustą animacyjną, taniec z balonikiem- trzymany różnymi częściami ciała, zabawa ruchowa-,,Wyjście do zoo” oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Szeroki i radosny uśmiech towarzyszący na buźkach dzieci to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!

©2015 Przedszkole w Żegiestowie. Prawa zastrzeżone.

Strona używa plików cookies, które mogą być zapisane w Twoim urządzeniu. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies.