Rozwój przez zabawę

Wydzielone pomieszczenia
Ogrodzony teren

Koniec z nudą

Dwa place zabaw, boisko i łąka
Bogato wyposażone sale

Dzień otwarty i nasze wielkanocne babeczki ☺. Poznaliśmy i próbowaliśmy swoich sił przy ucieraniu ciasta tak, jak robiły to nasze babcie. Gdy ręce już odmówiły posłuszeństwa pomocny okazał się mikser 😄 i nasi kochani rodzice którzy dzielnie stawili czoła babeczkowym zadaniom 😉.

20 stycznia, jak co roku w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tych dniach dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przedstawiły dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełny uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. A na koniec dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom  przygotowane prezenty. Dziękujemy !!!

Czy może być coś bardziej wzruszającego od maleńkich pastuszków przynoszących swe dary do szopki? Aniołków - dzieci z serduszkami na dłoni i królów, którzy mimo zaledwie kilku lat oddają swe największe i najcenniejsze dary. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach  prezentowali się doskonale. Przedstawienie było wyjątkowe, obejrzeli je rodzice, dzieci i cały personel przedszkola oraz szkoły podstawowej. Nie zabrakło również wspólnego śpiewu kolęd przy akompaniamencie gitar oraz akordeonu. Naprawdę warto było - przedszkolaki, wraz z rodzicami, bardzo zaangażowały się w przygotowanie uroczystości, za co trzeba im wszystkim podziękować.